+420 608 967 349
info@freedivepraha.cz

DeepSpot (Polsko)

21.-29. května 2022

Víkend+týden+víkend dlouhý tréninkový kemp pro středně pokročilé a pokročilé freedivery v nejhlubším bazénu Evropy. Můžete přijet na libovolný počet dnů, jak vám to bude vyhovovat.

Tentokrát se bych se rád věnoval primárně těm, kteří chtějí potápět 30+ a těm, co jsou v pásmu 20+ m.

Můžete se přihlásit na kurzy AIDA 4 (do 40 m) a AIDA 3 (do 30 m).

AIDA 2 (do 20 m) po dohodě.

Minimálním vstupním požadavkem je kurz AIDA 2 pool nebo jiná bazénová freedivingová certifikace.

Zaměříme se na klid, relaxaci, vyrovnávání tlaku a hluboké záchrany. Hluboké osobáčky budou příjemným vedlejším efektem zdokonalené techniky a prohloubené relaxace.

Ubytování:

Luxury Camp je cca 10 minut autem od DeepSpotu. Proč to tam máme rádi? Mobilheimové chatičky jsou celkem pohodlné, každá má vlastní kuchyňku a taky terasu s plynovým grilem (které hojně využíváme). V kempu je za příplatek taky finská sauna a dvě vyhřívané venkoví vířivky. Prostě super zázemí pro relax mezi tréninky. Je tam i prima dětské hřiště s tramopolínou a aquapark, co by kamenem dohodil, pokud byste někdo přemýšleli o tom vzít rodinu.

Obvkyle část pobytu trávíme taky ubytovaní přímo v DeepSpotu. To záleží, kolik nás bude a jestli budou mít volno. Podvodní pokoje mají své insta kouzlo, ale upřímně se mi v chatičkách spí líp. Pokoje jsou klimatizované, ale chybí mi tam čerstvý vzduch. Okna nejdou otevřít. 😉 Výhodou ubytování v DeepSpotu je, že nemusíme nikam přejíždět. Je to dobré prostředí na intenzivní seberozvoj. Máme k dispozici učebnu, místnost na relaxaci i kuchyňku. V okolí jsou dobré restaurace, které rozvážejí jídlo přímo do DS. Fantastické burgry, normální i veganské.

Trénink:

Dva tréninkové bloky, sobota-úterý a čtvrtek-sobota. Ve středu relax day, navrhuju konečně zkusit ten místní aquapark. Vypadá skvěle. A nebo prostě jen klid, knížky, protahování a oddych, grilování, ukulele, sauna, vířivka.

Sobota-úterý (21.-24.5.), 7x potápění v DeepSpotu + workshopy na suchu, plánuju tréninky v rozsahu AIDA2-3. AIDA2 je osvojení si techniky potápění do -20 m, buddy system a záchrany. AIDA3 otevítá cestu do hlubokého tunelu. Budeme trénovat freefall, hlubší záchrany, řešení krizových situací (samozáchrany), CO2 toleranci, a hlavně relax a uvolnění při ponorech v hloubkách až do -30 m. V úterý večer sauna, vířivka, ukulele a oslava dosažených úspěchů.

Středa přes den chill, relax, pohoda… a večer trénink.

Středa-sobota (25.-28.5.) 7x potápění v DeepSpotu + workshopy na suchu, plánuju tréninky AIDA3-4. Pro ty, co už freefall umí, přicházejí první výpravy do hloubek pod reziduál. To chce ještě větší uvolněnost, protažení, klid a přivykání si na pocit, že na vás voda tlačí. Pro hodně lidí je to taky zóna, kdy začnou znovu řešit vyrovnávání tlaku, čas, kdy je potřeba opravdu pochopit a vychytat Frenzela a naučit se „mouthfill“ nebo „reverse pack“. A na ty, kteří to zvládnou, čeká -40 m, případně i dno.

Neděle jedeme domů.

CENA:

AIDA2 – 5000 Kč

AIDA3 – 5000 Kč

AIDA4 – 5000 Kč

Vstup do bazénu cca 1200 Kč/90 min, takže sedm vstupů cca 8 400 Kč.

Ubytování cca 1000 Kč den v kempu, v DeepSpotu zdarma, bude-li místo.

Jídlo levnější než v ČR, doprava levná

Chceš jet? Napiš.