+420 608 967 349
info@freedivepraha.cz

Raja Ampat (Indonésie)

Jsou jen dva typy potápěčů: Ti, co na Raja Ampat chtějí, a ti, co na Raja Ampat chtějí znovu.

Expedice RAJA AMPAT 2017

Termín: cca 15.3.-15.4. 2023

(Podle cen letenek se může odlet o pár dnů posunout, dořešíme s účastníky expedice. Návrat je možný kdykoli dřív, ale doporučuju min. 2 týdny čistého času na místě.)

Raja Ampat je místo s největší podmořskou biodiverzitou na světě. Cesta tam trvá cca 2 dny, ubytování jsou dřevěné chatky s matrací a moskytiérou, žádné restaurace, žádné bary, žádné silnice. Žádná WiFi, jen tu a tam 4G na mobil. Elektřinu místní pouštějí z generátorů jen na několik hodin po západu slunce. Takže co čekat? Klid a divukrásnou přírodu.

Navštívíme několik ostrůvků ze souostroví Raja Ampat, budeme se potápět na nejkrásnějších korálových útesech, uvidíme želvy, žraloky a s trochou štěstí i manty a dugongy.

Letenku si každý kupuje samostatně, ale obvykle vychytáme nějakou akční letenku a řekneme si o ní mezi sebou, abychom letěli spolu a za levno. Takže pokud chceš jet, ozvi se, ať se k tobě dodatnou informace.

Max. 10 lidí.

Cena za trénink a organizaci: 15 000 Kč/os

Zálohy/platby/storna: Nevratná záloha 7500 Kč splatná do poloviny prosince, druhá platba 7500 Kč do konce ledna je vratná při stornu účasti min. 30 dnů před odjezdem. Tyhle podmínky musím zavést, abych nemusel zdražit. Množily se případy rušení účasti na poslední chvíli.

Celková cena cca 60 000 Kč (doprava, víza, vstup do národního parku, ubytování, strava, trénink).